Przebudź się do życia, dzięki transformującej ścieżce tantry

W bezpiecznej przestrzeni, świadomie poznasz, kim jesteś i odkryjesz źródło swojej kobiecej mocy!

Przebudź się do życia, dzięki transformującej ścieżce tantry

W bezpiecznej przestrzeni, świadomie poznasz, kim jesteś i odkryjesz źródło swojej kobiecej mocy!

powrót do siebie jest powrotem
do domu

Tantra może Cię tam zaprowadzić!

Wspieram kobiety w odkrywaniu esencji kobiecości na poziomie seksualnym, emocjonalnym i duchowym.

zapisz się

Pobierz bezpłatnie medytację, by połączyć się ze swoją Joni i Sercem

.

Nazywam się

Anna Sokołek

Jestem nauczycielką tantry. Moim życiowym celem jest kreowanie bezpiecznych i głębokich przestrzeni dla kobiet, które chcą odkryć kim są oraz pragną stać się bardziej świadome siebie.

Uczę m.in. w międzynarodowej szkole Tantra Woman, prowadzę głęboko transformujące warsztaty oraz sesje indywidualne, zarówno online, jak i na żywo. Prowadzę również indywidualne sesje ustawień systemowych według metody Berta Hellingera.

Jako profesjonalna wokalistka przez wiele lat prowadziłam warsztaty z holistycznej pracy z głosem, a od kilku lat podążam już tylko ścieżką tantry. Charakteryzuję się głębokim czuciem energii, czułą obecnością i silną intuicją.

Pracuj ze mną

UZDRAWIANIE
JONI & uwalnianie miednicy

120 min. sesja indywidualna dla kobiet, które pragną uzdrowić obszar miednicy i Joni (waginy).

Jest to sesja masażu powięziowo – tantrycznego dla kobiet. Sesja pomaga uwolnić blokady na poziomie fizycznym i energetycznym w obszarze pierwszej i drugiej czakry. Docieramy tu do źródła przyczyn zablokowania, które mogły pojawić się w dzieciństwie, rodzie lub wcześniejszych wcieleniach.

USTAWIENIA
SYSTEMOWE

Metoda ta ma na celu przywrócenie pierwotnego porządku w systemie, szczególnie rodzinnym, który ma wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Sesja przeznaczona jest dla kobiet, które doświadczają trudności w jakiejś dziedzinie swojego życia, być może próbują to rozwiązać, ale sytuacja się nie zmienia i nie wiadomo dlaczego.

WARSZTATY TANTRY

DLA KOBIET

Oferuję tantrę w formie od krótszych spotkań w kręgu kobiet po dłuższe warsztaty kilkudniowe, które odbywają się w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

Życie nie jest problemem do rozwiązania, lecz tajemnicą, którą należy przeżyć

 

~ OSHO