Ustawienia
systemowe

Zapraszam na indywidualne sesje metodą ustawień systemowych, które są głęboką i bardzo skuteczną metodą pracy w obszarze własnego rozwoju.

o ustawieniach

Ustawienia systemowe mają na celu przywrócenie pierwotnego porządku w systemie – szczególnie rodzinnym, który ma wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Sesja przeznaczona jest dla kobiet, które doświadczają trudności w jakiejś dziedzinie swojego życia. Sesja pozwoli Ci zobaczyć sytuację z innej, głębszej perspektywy i określić jej dynamikę.

Nasze trudności w relacjach, czy życiu zawodowym często wynikają z podświadomych wzorców, uwikłań, tajemnic, które niesiemy przez pokolenia.

Ustawienia systemowe dają Ci szansę powrotu do przepływu naturalnego porządku oraz powrotu do miłości.

Już samo to często przynosi ulgę, rozluźnia energię, w której przebywamy i pozwala dotrzeć do źródła problemu.

metody pracy

Z moich własnych doświadczeń i efektów pracy z klientami uznaję tę metodę za jedną z najszybszych i najbardziej efektywnych w procesie zmian.

dobre słowa klientek

Z całego serca polecam pracę z Anną Sokołek – to możliwość dotarcia do siebie na głębokich poziomach, do prawdziwej esencji życia.

– MONIKA STĘC-SIKORSKA

Każdemu polecam, by poznać siebie, wejść głębiej do tego, co nieodkryte i czasem zawstydzające, bo tam odnajdziecie prawdziwego siebie.

– ASIA CHOMIUK

Praca z Anią dały mi nowe spojrzenie na rzeczywistość. Wszystko stało się bardziej przejrzyste i zrozumiałe. Stworzyła się we mnie nowa jakość mnie samej. Polecam wszystkim w potrzebie dotykania głębi siebie.

– BIANKA JUTKIEWICZ

Pracuj ze mną

metody pracy

Jestem certyfikowaną tearapeutką ustawień systemowych wg. metody Berta Hellingera po szkole „Cichych Ustawień Systemowych” Gerharda Walpera. Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie ustawieniowej pracy z figurkami Instytutu Family Affair Heiko Hinrichs.

Sesje prowadzę także w j. angielskim.

informacje

Czas: 90 min.

Koszt: 300 zł

Lokalizacja:
Poznań lub Warszawa

albo

Online (Zoom)