o mnie

poznaj mnie
i moją historię

Przeszłam długą drogę w odkrywaniu siebie, ale ścieżką, która okazała się kluczowa stała się dla mnie tantra. Jestem na niej od ponad 8 lat.

Nazywam się

Anna Sokołek

Jestem nauczycielką tantry. Moim życiowym celem jest kreowanie bezpiecznych i głębokich przestrzeni dla kobiet, które chcą odkrywać, kim są oraz pragną stawać się bardziej świadome siebie.

Uczę m.in. w międzynarodowej szkole Tantra Woman”, prowadzę głęboko transformujące warsztaty oraz sesje indywidualne, zarówno online, jak i na żywo. Prowadzę również sesje ustawień systemowych według metody Berta Hellingera.

Tantry uczyłam się od niesamowitej międzynarodowej nauczycielki Santoshi, a także od Johna Hawkena, Shachara Caspi, Margot Anand i innych. Skończyłam szkolę Cichych Ustawień Gelharda Walpera.

Charakteryzuję się głębokim czuciem energii, czułą obecnością i silną intuicją.

MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ:

Moja Historia

Od dziecka uwielbiałam śpiewać i miałam do tego talent. Występowałam na wszystkich szkolnych akademiach, śpiewałam psalm na swojej komunii, studiowałam wymarzoną wokalistkę na wydziale jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez lata współpracowałam z różnymi zespołami i koncertowałam w całej Polsce. Wystąpiłam w programach telewizyjnych m.in. The Voice of Poland i Bitwa na głosy. Z czasem zajęłam się pracą z głosem. Prowadziłam holistyczne warsztaty z uwalniania głosu. Zostałam również zaproszona, by opowiedzieć o głosie, jako ścieżce powrotu do siebie podczas TED’x.

W świat energii na dobre wprowadziła mnie Olga Szwajgier. Później w poszukiwaniu swojej kobiecości znalazła mnie tantra. To spotkanie było nieuniknione… To była miłość od pierwszego poczucia.

W 2012 trafiłam po raz pierwszy na warsztat u Santoshi. Kiedy usiadłam w kręgu kobiet, zaczęłam płakać. Choć czułam lęk przed tym, co się wydarzy, to w głębi miałam zaufanie, że to jest właśnie TO, czego potrzebowałam. Całą sobą poczułam, że jestem tu, gdzie mam być, w najlepszym dla mnie miejscu i czasie.

Okazało się, że w tantrze czuję się jak ryba w wodzie i szybko zaczęłam asystować Santoshi podczas kultowych w Polsce warsztatów szkoły Tantra Woman. Dostałam zaproszenie, by uczyć w ramach szkoły. Ukończyłam również profesjonalny, roczny trening masażu tantrycznego w międzynarodowej szkole Johna Hawkena i brałam udział w wielu różnorodnych warsztatach tantry u innych nauczycieli. Dziś prowadzę warsztaty w Polsce i za granicą oraz własną markę Tantra dla Kobiet.

Kocham dzielić się transformacyjną ścieżką tantry. Jest to zarówno moja pasja, jak i w pewnym sensie życiowa misja, by wspierać innych na drodze do odnalezienia siebie.

 

Tantra pozwoliła mi wrócić do Siebie.

Poczuć się jak w domu, za którym tęskniłam…

Zajrzeć we wszystkie zakamarki Siebie.

współpraca

Choć zawsze lubiłam chodzić własnymi ścieżkami, to tantra sprawiła, że wypłynęłam na szerokie wody. Dla mnie to najpiękniejsza, najgłębsza, najbardziej holistyczna i najbardziej efektywna ścieżka powrotu do siebie. Tantra obejmuje pracę z ciałem, emocjami, umysłem i duszą. Obejmuje Cię w całości, w Twoim świetle i cieniu. Zobacz, jak możemy pracować:

Warsztaty tantry dla kobiet +

Oferuję tantrę w formie od krótszych spotkań w kręgu kobiet po dłuższe warsztaty kilkudniowe, które odbywają się w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >
UZDRAWIANIE JONI & uwalnianie miednicy +

120 min. sesja indywidualna dla kobiet, które pragną uzdrowić obszar miednicy i Joni (waginy).

Jest to sesja masażu powięziowo – tantrycznego dla kobiet, która pomaga uwolnić blokady na poziomie fizycznym i energetycznym w obszarze pierwszej i drugiej czakry. Docieramy tu do źródła przyczyn zablokowania, które mogły pojawić się w dzieciństwie, rodzie lub wcześniejszych wcieleniach.

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >
Ustawienia systemowe +

Metoda ta ma na celu przywrócenie pierwotnego porządku w systemie, szczególnie rodzinnym, który ma wpływ na to, jak kształtuje się nasze życie.

Sesja przeznaczona jest dla kobiet, które doświadczają trudności w jakiejś dziedzinie swojego życia, być może próbują to rozwiązać, ale sytuacja się nie zmienia i nie wiadomo dlaczego.

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY >