Warsztaty
Tantry dla kobiet

Poprzez tantryczne praktyki będziesz miała okazję zakorzenić się w esencji tego, kim jesteś i pogłębić relację ze sobą, w każdym aspekcie swojego życia. Przebudzisz się jako świadoma siebie seksualnie, emocjonalnie i duchowo kobieta.

Słowo tantra pochodzi z sanskrytu i oznacza narzędzie do poszerzania świadomości. Tantra to wielowymiarowy proces, który łączy ciało, serce i ducha.

o warsztatach

Ścieżka tantry, którą oferuję jest współczesną formą tantry z przekazu Osho

Łączy ona starożytny przekaz ze współczesnymi technikami pracy, zachowując jej esencję.

Jest to głęboka i holistyczna forma rozwoju osobistego i duchowego, która wspiera Cię w zintegrowaniu siebie, jako wielowymiarowej istoty na poziomie seksualnym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Poprzez różnego rodzaju praktyki i medytacje, tantra pozwala Ci odkryć Twoją prawdziwą naturę.

MISTYCZNA SZTUKA TANTRY

Gdy Twoje ciało jest otwarte, energia może swobodnie płynąć, a Ty doświadczasz niezwykłego połączenia ze sobą, które wymyka się poza rozumowe poznanie. Tantra:

  • Pozwala Ci odkryć, kim naprawdę jesteś, wnosi świadomość w relację z samą sobą i innymi
  • Wprowadza miłość i światło w ukryte części Ciebie i pozwalając je przetransformować
  • Niczego nie zakłada i nie ocenia, może pomóc Ci uzdrowić zranione części siebie
  • Wpływa pozytywnie na każdy aspekt naszego życia

opinie

Co mówią kobiety po warsztatach

Warsztaty u Ani to zawsze bardzo cenne doświadczenie i podróż w głąb siebie. Ania prowadzi warsztaty z dużym wyczuciem, empatią, a jednocześnie widać jej żywiołową energię i pasję do tego, co robi. Polecam serdecznie spotkania z nią!

– DOMINIKA MILCZAREK

Byłam u Ani na inspirującym warsztacie „Pełna ekspresja kobiecości”. Ależ to było przeżycie! Niesamowite spotkanie z samą sobą przy delikatnym prowadzeniu Ani. Urocza delikatna kobieca drapieżna idealna nauczycielka… Z miłością DZIĘKUJĘ !

– ILONA MALICKA

To był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu, który rozpoczął nowy etap. Każda z nas powinna tego spróbować i poznać siebie. Od wczorajszego warsztatu intymność, miłość i czułość będzie dla mnie źródłem inspiracji.

– ANNA CHOMIUK

Warsztaty z Anią dały mi nowe spojrzenie na rzeczywistość. Wszystko stało się bardziej przejrzyste i zrozumiałe. Stworzyła się we mnie nowa jakość mnie samej. Polecam wszystkim w potrzebie dotknięcia głębi siebie.

– BIANKA U. JUTKIEWICZ

O tantrze nie można napisać,
wyjaśnić czym jest, można ją tylko poczuć,
bo to esencja tego, kim jesteś.

Podczas warsztatu tantry

W warsztatach tantry biorą udział kobiety takie tak jak Ty: w różnym wieku, matki, singielki, wykonujące różne zawody. Każda ma swoją historię. Tu możesz przyjść i pozwolić sobie na bycie w pełni sobą. Wprowadzić świadomość i miłość do swojego życia.

Podczas warsztatu tantry będziesz miała okazję m.in.:

K

Pokochać swoje ciało, uwolnić się od wstydu, aby odkryć jego orgazmiczną moc

K

Otworzysz swoje serce na miłość i uzdrowisz rany związane z kobiecością

K

Uwolnisz blokady z ciała fizycznego i energetycznego, by przebudzić energię życiową (energię Kundalini)

K

Doświadczysz i zakorzenisz się w swojej esencji kobiecości: łonie, sercu i intuicji

K

Zaufasz sobie i życiu poprzez uwolnienie ograniczających Cię przekonań

K

Przetransformujesz zapomniane aspekty siebie, tak by stały się Twoją mocą Staniesz się bardziej naturalna, zmysłowa i kobieca

narzędzie, jakich używam

K

Medytacje prowadzone i medytacje aktywne Osho

K

Praktyki i rytuały tantryczne

K

Taniec oraz pracę z energią

K

Świadomy dotyk

K

Elementy ustawień systemowych

K

Dzielenie w kręgu

wybierz warsztat
dla siebie

Oferuję tantrę w formie od krótszych spotkań w kręgu kobiet po dłuższe warsztaty kilkudniowe, które odbywają się w różnych miejscach w Polsce i za granicą. Do warsztatu możesz dołączyć niezależnie od swojego stopnia zaawansowania, nawet jeśli jesteś osobą początkującą.

*warsztaty prowadzę zarówno w j. polskim jak i j. angielskim

Twoje zadanie nie polega na szukaniu miłości, a zaledwie na szukaniu i znajdowaniu wszelkich barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś.

 

~ RUMI

Zdjęcia z warsztatów: Magda Mogielnicka