UZDRAWIANIE
JONI & UWALNIANIE MIEDNICY

To 120-minutowa sesja indywidualna dla kobiet, które pragną uzdrowić obszar miednicy i Joni (waginy).

To bardzo piękny i uzdrawiający proces, który pomoże Ci na nowo połączyć się z ciałem, by móc czerpać z niego moc w tworzeniu życia, jakiego pragniesz.

co daje taka sesja

To bardzo uwalniające doświadczenie

Korzyści może być wiele i zależą indywidualnie od danej osoby. Główne wartości to:

  • otworzenie się na przepływ energii w ciele oraz większa świadomość ciała, a co za tym idzie siebie
  • uwolnienie niesłużących emocji, traum i przekonań
  • wspierające przebudzenie kreatywności i intuicji
  • otworzenie się na kobiece jakości: czucie, przyjmowanie, czułość
  • otworzenie się na przepływ pieniędzy
  • uwolnienie od wstydu i poczucia winy
  • głębsze odczucia podczas zbliżeń

jak wygląda taka sesja

co to jest i jak wygląda w praktyce

Uzdrawianie Joni to sesja masażu powięziowo-tantrycznego dla kobiet. Sesja pomaga uwolnić blokady na poziomie fizycznym i energetycznym w obszarze pierwszej i drugiej czakry.

Taka sesja często nazywana jest rozbrajaniem albo mapowaniem. Docieramy do źródła przyczyn zablokowania, które mogły pojawić się w dzieciństwie, rodzie lub wcześniejszych wcieleniach. To proces uhonorowania Twojej kobiecości. Świadomy dostęp do tej energii pozwala Ci wejść w moc: czucia, kochania, intuicji… Powrotu do siebie i kreowania życia z głębszej przestrzeni

początek +

Podczas sesji trzymam dla Ciebie w pełni bezpieczną, zaufaną, profesjonalną i świadomą przestrzeń, ponieważ obszar miednicy i joni jest objęty największym tabu, a jednocześnie niesie w sobie skarby do odkrycia.

Na sesji jest czas na rozmowę, w której dokładnie opowiadam Ci, jak będzie wyglądał cały proces i wspólnie ustalamy granice, tak, byś przez cały czas spotkania mogła czuć się w pełni bezpieczna.

W trakcie sesji +

Prowadzę Cię w tym procesie, a jednocześnie ufam Tobie, podążając za Twoją energią.

Wspieram Cię byś mogła otworzyć się na swoje ciało, oddech, emocje, świadomy dotyk. Tak, aby dotrzeć do źródła blokady, która uniemożliwia naturalny przepływ życiowej energii w Twoim ciele. To czas, gdy w pełni możesz być sobą – ze wszystkimi odczuciami, ranami, bólem, wspomnieniami, łzami, krzykiem. Cokolwiek się w Tobie pojawi, jest na to miejsce i jest mile widziane.

Na zakończenie +

Cała sesja może być głębokim procesem, dlatego bardzo ważne jest, aby spotkanie zostało odpowiednio domknięte.

Po sesji masz czas i przestrzeń na integrację w swoim ciele, umyśle i polu energetycznym tego, co zostało uwolnione czy przetransformowane podczas sesji. Jest czas na spokojne osadzenie się oraz rozmowę.

Dodatkowe informacje +

Joni z sanskrytu oznacza „święte miejsce”, a w tantrze energia seksualna uznawana jest za energią życiową – najpotężniejszą siłę kreacji. To głęboki powrót do połączenia seksualności z miłością, która zaczyna emanować z Twojego wnętrza, byś stała się magnetyczną kobietą w swojej mocy.

Nie musisz specjalnie przygotowywać się do tej sesji, ale ważna jest intencja, z którą przychodzisz, ponieważ to bardzo wspiera proces.

Więcej o uzdrawianiu joni możesz też przeczytać w wywiadzie, który udzieliłam dla magazynu „Zwierciadło”.

opinie

Co mówią o sesji moje klientki

Doświadczyłam czegoś przepięknego, delikatnego, kobiecego. Do sesji tantrycznej z Anią podeszłam bardzo sceptycznie, a jednak zadziała się magia. Moje ciało woła mnie, bym się go nauczyła, od kobiecej strony, w czułości i wrażliwości. Pozwoliłam Ani poprowadzić się przez sesje. Na końcu już tylko płakałam i otworzyłam serce na samą siebie. Wszystko odbyło się w intymnej atmosferze zaufania między jedną, a drugą kobietą. Dziękuję i bardzo polecam Anie.

– SANDRA MARIA

Polecam każdej kobiecie podróż, tak bardzo w głąb siebie, w czułej obecności Ani. Niezwykłe przeżycie, przenoszące na wyższe poziomy świadomości i czucia, przekraczające moje wyobrażenia. Po tym doświadczeniu codzienność smakuje już zupełnie inaczej. Ania jest w tym wszystkim, jak otulające skrzydła anioła.

– DAGMARA LATOSIŃSKA

Apetyczna, nadająca na wysokich wibracjach w Radio Sexual Healing, intuicyjna, dająca atencję w 100%, sensualna, kochająca miłością bezwarunkową, otulająca czułym dotykiem, łaknąca życia, empatyczna, kobieca. Kochane kobiety dajcie sobie szansę na PEŁEN ROZKWIT!

– MONIKA STĘC-SIKORSKA

Spotkajmy się

zakres pracy

Już jedna sesja daje bardzo wiele, ale dobrze jest zrobić cykl 3 sesji w odstępach od 1 tygodnia do 1 miesiąca, ponieważ za każdym razem możemy dotrzeć głębiej i uwolnić więcej zatrzymanych w ciele blokad, emocji i napięć.

Sesje prowadzę także w j. angielskim.

szkolenia specjalistyczne

Certyfikowany Kurs
uzdrawiania joni i uwalniania miednicy

Dla osób, które pracują z ciałem i chcą podnieść swoje kwalifikacje,
zapraszam na pierwszą edycję dwuetapowego kursu.