KONTAKT

Masz pytania? Chcesz się umówić na sesję indywidualną lub zapisać na warsztaty? A może chcesz przyjść na sesję tantry z partnerem?

Zapraszam do kontaktu także osoby, które myślą o zorganizowaniu warsztatu tantrycznego i chciałyby zaprosić mnie do jego poprowadzenia.

hello@tantradlakobiet.pl Na wiadomości odpowiadam w ciągu 72h.

Lokalizacja: Poznań, Warszawa

Tel: +48 516 006 388

Sesje i warsztaty prowadzę zarówno w j. polskim i j. angielskim

5 + 10 =

Najczęściej zadawane pytania

1

CZY MOGĘ PRZYJŚĆ NA SESJĘ TANTRY Z PARTNEREM?

Tak, oferuję również indywidualne sesje tantry dla par. A od czasu do czasu prowadzę warsztaty dla grup mieszanych lub tylko dla par (kliknij, by rozwinąć)

Indywidualna sesja tantry dla pary jest doskonałą okazją do pogłębienia Waszej relacji na każdym poziomie: seksualnym, emocjonalnym i duchowym. Dzięki tantrycznym praktykom:

 • otworzycie się głębiej na siebie
 • zrozumiecie, jak funkcjonuje w Was energia kobieca i męska
 • nauczycie się, jak w świadomy sposób radzić sobie z emocjami
 • pogłębicie intymność między Wami
 • odkryjecie innąjakość Waszej relacji

Do każdej pary podchodzę indywidualnie. Możecie przyjść z konkretnym obszarem Waszej relacji, który chcecie eksplorować lub to ja mogę Wam zaproponować kierunek. Zawsze szanuję Wasze granice i tempo, jednocześnie prowadząc Was w kierunku otwarcia. W zależności od Waszych potrzeb i poziomu zaawansowania mogę zaproponować Wam praktyki związane z oddechem, emocjami, medytacją czy masażem.

2

CO TO JEST TANTRA?

Tantra jest starożytną ścieżką przebudzenia sprzed kilku tysięcy lat. Pochodzi z Indii i jest zbiorem praktyk oraz medytacji, które wspierają nas w zrozumieniu swojej natury (kliknij, by rozwinąć)

To ścieżka transformacji, a słowo tantra oznacza m.in. narzędzie do poszerzania świadomości. Tantry nie można zrozumieć przez umysł, czytając o niej jedynie w książkach, czy słuchając wykładów. Tantra to doświadczenie. Dzięki tantrycznym medytacjom możemy otworzyć się na doświadczenie siebie, jako wielowymiarowej istoty na poziomie ciała fizycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego. Rozpoznać taniec energii i świadomości, otworzyć się na istotę życia.

Tantra jest ścieżką holistyczną, która uznaje energię seksualną za najpotężniejszą energię kreacji w świecie. Pomaga przetransformować nasze ciemne strony w jasność, zmienić truciznę w nektar i dotrzeć do naszej najgłębszej esencji.

Tantrę można praktykować samemu lub z partnerem lub partnerką. Ścieżka ta uczy nas, że każdy jest swoim własnym mistrzem, a Twoja MOC tkwi w Tobie.

Tantra pozwala zanurzyć się w miejscu bez czasu, bez ego, bez ograniczeń. Wyzwala Cię z tego, kim nie jesteś, otwierając Cię na Twój boski potencjał.

Wprowadza świadomość w każdą chwilę, honoruje boskość w Tobie poprzez każdy przejaw Twojej natury. Niczego nie ocenia, nie nakazuje, po prostu pozwala Ci zanurzyć się w tańcu miłości i obecności.

3

CO TANTRA MOŻE WNIEŚĆ DO TWOJEGO ŻYCIA?

Tantra pozwoli Ci stać się bardziej świadomą siebie, zintegrowaną osobą. Nie jest to terapia, ale ścieżka transformacji (kliknij, by rozwinąć)

Tzn.: że uznaje, że taka jaka jesteś, jesteś OK. Tantra zaprasza Cię do obecności i miłości w każdym momencie Twojego życia.

 • staniesz się bardziej sensytywna, zmysłowa i kobieca
 • połączysz się z mądrością, która płynie z Twojego ciała
 • będziesz bardziej naturalna i zarazem magnetyczna
 • poznasz swoje granice i nauczysz się, jak je wyrażać z miłością
 • uświadomisz sobie moc swoich emocji
 • uwolnisz umysł od ograniczających Cię przekonań
 • polepszysz swoje życie seksualne
 • nauczysz się, jak kochać swoje ciało
 • pogłębi Twoją relację z samą sobą, partnerem i światem
 • pozwoli uzdrowić Ci zranione części siebie
 • staniesz się kobietą w swojej mocy

4

CZY LEPSZE BĘDĄ WARSZTATY, CZY SESJE INDYWIDUALNE?

Obie formy spotkań są efektywne i mają swoje plusy. Podczas sesji indywidualnej jestem skupiona tylko na Tobie i możemy indywidualnie eksplorować dany obszar, który Cię interesuje (kliknij, by rozwinąć)

Podczas warsztatów mamy natomiast więcej czasu, a energia grupy wspiera Cię, aby wejść głęboko w proces. Inne osoby w grupie stają się dla Ciebie lustrem, które pokazuje Ci to, co być może jest ukryte w Tobie i dzięki temu możemy szybciej skontaktować się z tą częścią siebie, by ją uwolnić i przetransformować. 

5

DLACZEGO CZUJĘ LĘK, GDY SŁYSZĘ O TANTRZE?

Jeśli to czytasz tzn., że ten temat jest w już w Twoim polu i jakaś część Ciebie jest gotowa, by tego doświadczyć. To, że na słowo tantra pojawia się lęk jest jak najbardziej naturalne i bardzo powszechne (kliknij, by rozwinąć)

Wiele lat temu czułam dokładnie to samo. Dlaczego pojawia się lęk? Zapewne z kilku przyczyn. Po pierwsze przez wiele setek lat seksualność była wypierana, degradowana, uznawana za coś nieczystego, grzesznego. A przecież gdyby nie seksualność, nie byłoby tu nas. Tantra uznaje człowieka za całość, wszystko, co dotyczy Twojej natury jest dobre, ważne, jest integralną częścią Ciebie, także seksualność. Jest ona tu rozumiana jako energia, która płynie po Twoim ciele.

Jeśli jakaś część zostaje w ukryciu, jest wypierana to paradoksalnie działa jeszcze mocniej. Jeśli więc wypieramy naszą seksualność, myślimy o niej negatywnie to, tak jakbyśmy odrzucali część siebie.

W tantrze seksualność jest piękną, czystą i uhonorowaną energią kreacji. Z niej czerpiemy moc, gdy świadomie przebudzamy ją, by wspięła się na wyższe czakry i otworzyła przepływ energii w naszym ciele. Doznajemy stanu błogości, czujemy , że jest to święte.

Jeśli przez tyle lat wypieraliśmy swoją seksualność i myśleliśmy o niej źle, bo tak nam wmówiono to, podświadomie uznajemy seksualność za coś złego…

Ponadto tantra jest głęboką ścieżką transformacji i wybierając się na warsztat czy sesję, być może Twój system już czuje, że może się wydarzyć coś nieoczekiwanego, coś czego Twój umysł nie będzie w stanie skontrolować i stąd pojawia się lęk, przed nieznanym, przed dotknięciem również swoich ran, starego bólu, który jest konieczny, aby dojść i zagłębić się w czymś większym – w swojej esencji.

Tantra dociera do najbardziej zapomnianych zakamarków Ciebie po to, by uzdrowić się w świetle świadomości. Czasem nie jest to łatwy proces, ale bardzo uzdrawiający i konieczny, jeśli chcesz żyć w pełni i otworzyć się na swoją moc.

6

CO OZNACZA MOJE LOGO?

Jest to symbol, który przyszedł do mnie kilka lat temu w trakcie medytacji, podczas której poczułam niezwykłą łączność ze źródłem. (kliknij, by rozwinąć)

Moja dłoń sama zaczęła coś rysować. Narysowałam punkt, który zaczął się rozwijać, a na końcu wrócił z powrotem do tego samego punktu wyjścia. Gdy zobaczyłam, co powstało zaczęłam mocno płakać… Wielokrotnie w swoim życiu odczuwałam głęboką łączność ze źródłem, ale ten jeden raz był chyba najgłębszy.

Tak, tantryczne praktyki otwierają bardzo głęboko, stajesz się jednością ze wszystkim, jesteś wszystkim i niczym, wracasz do domu…

Po tamtej medytacji przyszły do mnie też takie słowa: Powracamy do źródła, jak dzieci do Boga / Bogini. Każde inne, a wszystkie takie same. Jesteś już w domu. Wszystko jest w Bogu, wszystko jest Bogiem.

To bardzo intymne dla mnie doświadczenie. Niech płynie w świat…