Tantryczna Kobieta – Moduł I – Moc Joni | 13-14 października – POZNAŃ

„Tantryczna Kobieta – Moc Joni” to pierwszy moduł cyklu 3 warsztatów tantry dla kobiet, w czasie którego poprzez tantrę będziemy eksplorowały i otwierały się na jakości przebudzonej kobiecości.

 1. W pierwszym module zajmiemy się seksualnością – ten warsztat.
 2. Moduł drugi to praca nad pogłębianiem relacji z sercem – (osobny warsztat).
 3. Moduł trzeci pozwoli nam w otworzyć się na intuicję i kreatywność – (osobny warsztat).

W każdym module można wziąć udział niezależnie, to znaczy, że możesz dołączyć na dowolny warsztat albo zrobić cały cykl, który da Ci pełnię doświadczenia.

Tantra to głęboka przestrzeń, w której możesz poprzez praktyki i medytacje odkrywać swoją głębię. Dotyka ona tak wielu obszarów, które stanowią Twoją całość. Pozwalając Ci przez ciało dotrzeć do bardziej subtelnych energii w Tobie.

Podczas tego warsztatu skupimy się głównie na naszej seksualności. Kobieta tantryczna to kobieta, która głęboko czuje, kocha, obejmując w pełni siebie i puszcza się w zaufaniu do prowadzenia. Jest otwarta na życie, które przez nią chce płynąć: jako seksualność, emocje, miłość, intuicję…

Zapraszam Cię do pięknych praktyk, które na głębokim poziomie wspierają w połączeniu z samą sobą i rozpuszczają wiele blokad, jakie na co dzień (często nieświadomie) nosimy. Przebudzimy nasze ciała, serca i umysły, by kobiecość mogła się w nas w pełni manifestować. Zapraszam Cię do mojej bezpiecznej przestrzeni!

PRAKTYKI PODCZAS WARSZTATU:

 • praca z energią
 • oddech, taniec
 • krąg dzielenia się
 • masaż / świadomy dotyk
 • tantryczne medytacje i praktyki
 • elementy ustawień systemowych

TA KOGO JEST TEN WARSZTAT:

 • dla kobiet, które otwarte są na polepszenie swojego życia
 • dla kobiet, które szukają głębokiej relacji ze Sobą, z życiem
 • dla kobiet, które pragną rozwijać swoją kobiecość

Nie musisz mieć doświadczenia w tantrze, ale dobrze gdybyś miała jakiejkolwiek doświadczenie pracy z obrębu pracy z ciałem oraz rozumiała co to są czakry. Zapraszam kobiety, dla których ważny jest wewnętrzny rozwój na wielu płaszczyznach, od ciała po duchowość

Termin

13-14 październik 2023 (2 dni)

Piątek: 18.30 – 21.30
Sobota: 10.00 – 19.00 (przerwa na obiad)

Dom Dźwięku

Sikorskiego 17/18, 61-535 Poznań

Inwestycja:

750 zł

POWIĄZANE WARSZTATY:

Chcesz zapisać się na kolejne moduły z cyklu warsztatów „Kobieta Tantry”? Zobacz dostępność innych modułów:

Moduł 3 | Intuicja i kreatywność

Brak dostępności

o prowadzącej

Anna Sokołek

Nauczycielka tantry m.in. w międzynarodowej szkole Santoshi „Tantra Woman”. Prowadzi własną markę „Tantra dla Kobiet”. Na ścieżce tantrycznej od dziewięciu lat.

Ania prowadzi warsztaty tantry dla kobiet i grup mieszanych w Polsce i za granicą. Jest certyfikowaną praktyczką tantrycznej pracy z ciałem po szkole Johna Hawkena „Paths of Transformations”.

Przez wiele lat prowadziła holistyczne warsztaty „Uwolnij swój głos”. Terapeutka Cichych Ustawień Systemowych po szkole Gerharda Walpera wg. metody Berta Hellingera. Specjalizuje się w sesjach uzdrawiania joni dla kobiet. Kocham tworzyć bezpieczne, głębokie przestrzenie dla osób, które pragną sięgać swojej głębi.