Warsztat Ustawień Systemowych – 2 marca 2024 POZNAŃ

Zapraszam Cię na ten warsztat jeśli:

  • czujesz, że utknęłaś/ łeś w swoim życiu
  • chcesz rozwiązać swoje problemy związane z relacjami, chorobami lub finansami
  • wydaje Ci, że robisz wiele by sytuacja się rozwiązała, a nic się nie zmienia
  • pragniesz żyć swoim życiem z Twoim własnym potencjałem

PRZYKŁADOWE TEMATY DO PRACY:

  1. Choroby – wszelkiego rodzaju choroby w tym własne lub dzieci (dlaczego doświadczamy tej choroby, z kim ona może być związana itp.)
  2. Relacje – trudności w związkach, konflikty, brak relacji itp.
  3. Finanse – zastoje finansowe, tracenie pięniędzy, spadki itp.
  4. Firma / Praca – trudności z utrzymaniem firmy, wypalenie zawodowe, brak klientów itp.

DLA KOGO

Warsztat jest otwarty na KAŻDY TEMAT, z którym jest Ci trudno obecnie w życiu! Pracujemy w kameralnej 10 – 12 osobowej grupie. Podczas warsztatu doświadczymy ustawień własnych, bycia w roli reprezentanta i ćwiczeń i medytacji ustawieniowych. Do warsztatu nie musisz się z jakikolwiek sposób przygotowywać oraz nie musisz mieć żadnych szczególnych zdolności. Wszystko co się pojawia jest właściwe.

O METODZIE

Ustawienia Systemowe wg. Berta Hellingera to bardzo skuteczna metoda pracy w obszarze własnego rozwoju. Metoda ta może wspomóc Cię w rozwiązaniu wielu życiowych trudności w obszarze relacji, zdrowia, finansów czy zdrowia. Ustawienia pokazują nam ukryte dynamiki, które panują w rodzinie a mogą mieć wpływ na Twoje obecne życie. Wszelkie tajemnice, tematy tabu, nieprzeżyte traumy mogą wpływać na to jak kształtuje się dzisiaj Twoje życie. Dzięki odsłonięciu tych ukrytych dynamik zyskujemy wgląd, który pomaga nam rozwiązać wiele sytuacji, które ze świadomego punktu widzenia wydają się nie do rozwiązania.

Termin:

  • 02 marca 2024

Studio Obfitości i Dźwięku

Przygraniczna 4B, 60-457 Poznań

Prowadza:

  • Anna Sokołek

Inwestycja:

Cena: 450 zł*

*450zł osoba z własnym ustawieniem
290zł reprezentant

o prowadzącej

Anna Sokołek

Nauczycielka tantry m.in. w międzynarodowej szkole Santoshi „Tantra Woman”. Prowadzi własną markę „Tantra dla Kobiet”. Na ścieżce tantrycznej od dziewięciu lat.

Ania prowadzi warsztaty tantry dla kobiet i grup mieszanych w Polsce i za granicą. Jest certyfikowaną praktyczką tantrycznej pracy z ciałem po szkole Johna Hawkena „Paths of Transformations”.

Przez wiele lat prowadziła holistyczne warsztaty „Uwolnij swój głos”. Terapeutka Cichych Ustawień Systemowych po szkole Gerharda Walpera wg. metody Berta Hellingera. Specjalizuje się w sesjach uzdrawiania joni dla kobiet. Kocham tworzyć bezpieczne, głębokie przestrzenie dla osób, które pragną sięgać swojej głębi.